Nová Výzva 21 dní pro rok 2016

Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase - jídelníček

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 11. září 2011 | Kategorie Stravování

Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase - jídelníček

Tak pro vás mám pokračování článku o sacharidovém cyklování. Jak jsem psal v závěru minulého článku, dnes blíže rozeberu, jak jídelníček sestavit a jak by měl v konečné podobě vypadat. Také vám nabídnu několik rad, jak zabudovat tento způsobu stravování do každodenního fungování. Tyto rady už několik měsíců sám používám a podařilo se mi díky nim výrazně usnadnit dodržování mého jídelníčku.

Sestavil jsem pro vás 10 úrovní, do kterých můžete postoupit při své přeměně postavy v rámci spalování tuků a budování svalů. Samozřejmě se můžete těšit na konkrétní jídelníček, který několika mým klientům pomohl spálit v průměru 5,2 kg tuků a nabrat současně skoro 3,8 kg svalové hmoty v období dvou měsíců!

Jestliže jste ještě nečetli prvotní článek pojednávající o tomto tématu, pak čtěte Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase.

Celý článek: Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase - jídelníček

Poslat e-mailem

Stres je největší sabotér!

Autor: Mgr. Mirka Jarošová | Datum: 1. září 2011 | Kategorie Motivace

Stres je největší sabotér!

Stres patří k fenoménům poslední doby. Jestliže se špatně vyrovnáváte se stresem, pak se v dnešním článku dozvíte, jak stres podkopává vaši snahu zhubnout a zlepšit svou fyzickou kondici.

Jelikož se v životě nelze zcela vyhnout náročným situacím, je potřeba se naučit se stresem vypořádat. Zjistíte, jak si na svém těle jednoduše ověřit, do jaké míry jste pod vlivem stresu. Povíme si o první pomoci, jak ze svého těla rychle a snadno vyplavit stresové hormony, aby nesabotovaly výsledky vašeho cvičení.

Vítám vás u prvního článku ze série věnované tématu stres. Při zlepšování fyzické kondice, hubnutí a nabírání svalové hmoty máte úžasnou příležitost jednoduše se vypořádat s následky stresu ve svém životě. Na druhou stranu, pokud podceníte stres a fyzické změny v těle s ním spojené, může to značně zpomalit přeměnu vaší postavy.

Celý článek: Stres je největší sabotér!

Poslat e-mailem

Jak je to s bílkovinami a jejich příjmem?

Autor: Jakub Jiřičný | Datum: 19. srpna 2011 | Kategorie Stravování

Jak je to s bílkovinami a jejich příjmem?

Vzpomínám si, jak jsem před rokem hledal na internetu způsoby zvýšení příjmu bílkovin (= proteinů). Posbíral jsem informace na kulturistických stránkách, kde doporučovali 2,2-3g bílkovin na kg. Přišlo mi to hodně, ale všude jsem se dočetl, že je takové množství nutné, jinak tělo nebudou mít dost stavebních kamenů na tvorbu svalů. Určitě není pochyb o tom, že jsou bílkoviny důležité při tvorbě svalů.

Otázkou však je: „Potřebujeme opravdu takové dávky bílkovin, jaké nám doporučují výrobci proteinových nápojů a kulturistické stránky?“

Celý článek: Jak je to s bílkovinami a jejich příjmem?

Poslat e-mailem

Wellness koučování – klíč k motivaci pro efektivní hubnutí

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 18. července 2011 | Kategorie Motivace

Wellness koučování – klíč k motivaci pro efektivní hubnutí

Dobrý den, dnes vám představím osobního kouče Mgr. Mirku Jarošovou, která vystudovala obor psychologie na Karlově univerzitě a v současné době působí jako odborník rozvoje lidských zdrojů v jedné významné české společnosti. Mimo to si založila vlastní praxi a nabízí své zkušenosti i běžné veřejnosti. Mezi její zaměření patří kromě osobního rozvoje zejména podpora motivace v oblasti wellness.

Motivace je kapitolou sama pro sebe. Lze ji vnímat jako motor lidské činnosti a tvoří základ úspěchů, kterých jsme dosáhli, anebo kterých dosáhli lidé v našem okolí. Dobrou zprávou je, že představuje volně přístupný zdroj pro každého z nás. Člověk, který vhodně načerpá motivaci, může uspět, v čemkoli si určí. Mirka se v této oblasti pohybuje již tři roky a pomohla mnoha lidem k dosažení jejich úspěchu. Více o tom, jak můžete efektivně využít svou motivaci a splnit si svůj sen, naleznete na jejích stránkách www.cleverest.cz.

Celý článek: Wellness koučování – klíč k motivaci pro efektivní hubnutí

Poslat e-mailem

Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 8. července 2011 | Kategorie Stravování

Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase

Po delší době se opět hlásím s cennými informacemi ohledně toho, jak přeměnit svou postavu dle vašich představ. Tentokrát pro vás mám jednu z nejúčinnějších metod na přeměnu postavy týkající se stravování. Co je na ní skvělé, je fakt, že pouze drobnými úpravami lze tento způsob stravování přizpůsobit jak na budování svalů i na spalování tuků.

Na internetu koluje řada článků popisujících, jak tato metoda funguje a jak ji zařadit do jídelníčku. Zvláštní je, že je tato metoda popisována jako „drastická“, „nejnáročnější“ a podobné extrémy. Klasické schéma, které všude najdete, bude 50, 100, 150, 200, 300, 400 a 500. Co to znamená? Řeč je o sacharidových vlnách nebo také sacharidovém cyklování a výše zmíněná čísla jsou počty sacharidů v gramech, které byste měli za den sníst.

Udržet se do 50g sacharidů za den je brutální. Ve skutečnosti to tak vůbec nemusí vypadat a sacharidové cyklování může být docela příjemné a jednoduché na dodržování. Pojďme si říct, jak na to!

Celý článek: Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase

Poslat e-mailem

 
Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack