Maximalizujte své výsledky - spalujte tuky!

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 7. listopadu 2011 | Kategorie Spalování tuků

Maximalizujte své výsledky - spalujte tuky!

V minulém článku o maximalizaci výsledků jsem psal o důležitosti nabírání čisté svalové hmoty. Především o tom, jak je nesmírně důležité nic neuspěchat. Že musíte mít přehled o tom, co tvoří vaše váhové přírůstky. Jak rychlý svalový růst je možné očekávat a taky jsem uvedl praktické rady, jak budovat pouze čistou svalovou hmotu bez tuku.

Dnes se ovšem budeme bavit o spalování tuků. Konkrétně o tom, jak shodit více než 20 kg podkožního tuku. Ukousnout si totiž takto velké sousto naráz je příliš náročné, a přesto tak mnoho lidí učiní. Proto musíte vědět, jak správně začít, chystáte-li se na takovou změnu. Věřte tomu nebo ne, ale drtivá většina lidí s nadváhou udělá chybu právě na začátku.

Hodláte-li se pustit do takového úkolu, pak čtěte dál a neopakujte stejnou chybu jako ostatní!

Celý článek: Maximalizujte své výsledky - spalujte tuky!

Poslat e-mailem

Maximalizujte své výsledky - budujte svaly!

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 25. října 2011 | Kategorie Budování svalů

Maximalizujte své výsledky - budujte svaly!

V dnešní hektické době je stále méně lidí trpělivých natolik, aby dosáhli se svou postavou nějaké zásadní změny a trvale změnili svůj životní styl. Proto raději chtějí uvěřit úžasným dietám a stále se pokouší o to, co má jen malou šanci na úspěch - vydržet na dietě celý život...

V minulých článcích Jak spálit tuky a nabrat svaly v rekordním čase a Jídelníček jsem rozváděl způsoby, jak upravit přísun jednotlivých nutrientů pro různé typy postavy za účelem spalování tuků a budování svalů. Diskuse již zazněly první ohlasy na tento způsob stravování a dokonce předčily očekávání některých členů.

Z tohoto důvodu se v této sérii článků zaměřím právě na to, jaké výsledky můžete očekávat? Jak své výsledky můžete posunout ještě dál? A jestli můžete kombinovat spalování tuků a nabírání svalů dohromady?

Dnes si konkrétně povíme o tom, jaké výsledky jsou při budování svalů realistické a co musíte vědět, ještě než začnete, jinak budete pouze marnit svůj čas.

Celý článek: Maximalizujte své výsledky - budujte svaly!

Poslat e-mailem

Quick Fit - buďte fit rychle!

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 17. října 2011 | Kategorie Spalování tuků

Quick Fit - buďte fit rychle!

Během letních prázdnin zde na stránkách přibyly dva nové tréninkové plány Home Warrior a Quick Fit. Kromě toho, že k jejich odcvičení vám postačí jen dvě jednoručky, samotný trénink trvá v obou případech necelou půlhodinku. Oba tréninkové plány byly tedy vytvářeny s ohledem na maximální časovou úsporu, ale nikoliv na úkor efektivnosti.

Dnes trochu více rozeberu plán Quick Fit. Začal bych tím, co si představit pod větou: „Buďte fit rychle!“? Kdo je fit? A co znamená rychle? To je za týden? Za měsíc?

Přestože rychlost, s jakou tělo dokáže pálit tuk, je značně individuální, lze obecně říct, že zhubnout 1 kg za týden je dost. Záměrně píšu zhubnout, protože do toho patří jak úbytek tuku, tak i ztráta svalové hmoty. Vaším cílem by ale měl být pouze úbytek tuku. V takovém případě je tempo půl kila tuku za týden ideální z hlediska rychlosti a vlivu na vaše zdraví. Pokud byste postupovali tímto tempem v průběhu celého plánu, zbavili byste se rovných 8 kilo tuku. Takové množství podkožního tuku změní postavu každému a díky lepší kondici, větší síle a menšímu podílu tuku budete o 100% více fit než na začátku!

Celý článek: Quick Fit - buďte fit rychle!

Poslat e-mailem

Jak urychlit svalový růst mimo posilovnu?

Autor: Jakub Jiřičný | Datum: 3. října 2011 | Kategorie Budování svalů

Jak urychlit svalový růst mimo posilovnu?

Většina lidí se domnívá, že při posilování nám rostou svaly, ale to je omyl. Ve skutečnosti je to přesně naopak. Při tréninku dochází k narušení našich svalů. Nicméně současně svaly dostávají impulz k růstu, což je nezbytné, ale ještě to neznamená, že začnou růst.

Takže kdy svaly rostou? Když trénujete, jste teprve v půlce svého snažení, druhý poločas nastává, když odpočíváte a dodáváte tělu potřebné živiny! Abyste dosáhli těch nejlepších výsledků, je třeba tělu pomoci urychlit tento proces a dopřát mu kvalitní odpočinek.

Pokud tuto část odfláknete, můžete v posilovně dřít sebe víc, ale výsledky se prostě nedostaví. Proto jsem pro vás sepsal 7 nejúčinnějších způsobů, které mají zásadní vliv na regeneraci a potažmo na růst svalů.

Celý článek: Jak urychlit svalový růst mimo posilovnu?

Poslat e-mailem

Proč byste měli trénovat jako sportovci?

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 26. září 2011 | Kategorie Budování svalů

Proč byste měli trénovat jako sportovci?

Tohle je jeden z hlavních bodů, kterých se snažím držet zde na stránkách Trener-online.cz. Trénink postavený na sportovních principech je totiž nejefektivnější způsob, jak rapidně změnit svou postavu, cítit se naprosto neporazitelně a zdokonalit své fyzické i psychické dovednosti.

Všimněte si, že téměř všichni špičkoví sportovci mají symetrickou svalnatou postavu. Z atletického oválu se do této kategorie řadí snad všichni kromě koulařů, výškařů a běžců na tratě 800m a výš. Zkrátka koulaři jsou moc při těle, výškaři moc vytáhlí a běžci na delší tratě moc hubení. Vše to vychází z povahy jejich sportovního výkonu. Ti, kdo mě znají déle, vědí, že nejraději dávám za příklad sprintery a jejich zcela jedinečné rysy.

Celý článek: Proč byste měli trénovat jako sportovci?

Poslat e-mailem

 
Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack