O projektu

Proč jsme se rozhodli založit portál Trener-online.cz?

Když bychom sečetli počty všech obézních lidí a lidí s nadváhou v Česku, zjistíme, že 68% mužů a 72% žen má nadváhu či trpí obezitou. Ve srovnání s evropským průměrem si stojíme nejhůře ze všech zemí. Lidí nespokojených se svou postavou u nás stále přibývá a my chceme tuto situaci změnit.

Proto jsme zkombinovali doporučení, rady a taktiky těch nejlepších trenérů z celého světa a vytvořili jedinečný systém pro nabírání svalové hmoty a spalování tuků.

Přestože spalování tuků a budování svalů jsou zcela odlišné procesy, mají mnoho společného. Chcete-li otevřít bezpečnostní zámek, musíte znát správnou kombinaci. Stejné je to při spalování tuků či nabírání svalů a my vám tu správnou kombinace prozradíme.

Jaká je naše vize?

Naší vizí je změnit postavu desetitisíců lidí, zvýšit informovanost o zdravém životním stylu, stravování, posilování a cvičení a stát se nejdostupnějším zdrojem kvalitních informací pro širokou veřejnost.

Komu je protál určený?

Náš projekt je určený všem, kteří jsou nespokojení se svou postavou a jsou odhodlaní s tím něco udělat. Chcete-li se zbavit přebytečných tuků, nabrat svalovou hmotu a posílit své zdraví, jste na správném místě!

Ceníme si:

Rozhodnutí

Mnoho lidí si uvědomuje, že se svou postavou chtějí něco dělat, ale nemají potřebnou motivaci nebo zkrátka neví, jak a odkud začít. Nadváha není pouze kosmetickým nedostatkem, ale nese s sebou závažná zdravotní rizika. Proto si ceníme každého rozhodnutí, jehož cílem je zlepšení postavy, zdraví či kondice. Jestliže víte, že chcete začít, ale nevíte jak, my se o vás postaráme v průběhu celého procesu.

Odhodlání

Během přeměny postavy však kdekdo ztratí motivaci a jeho snaha vyjde v niveč. Proto si ceníme těch, kterým se podaří svůj záměr dotáhnout do zdárného konce, ať už je jejich cíl spalování tuků či nabírání svalů. Aby pro vás bylo dosažení vašeho cíle zábavnější, budeme vás průběžně motivovat.

Kooperace

Naším cílem je pomoci co největšímu počtu lidí. Úspěšnými příklady přeměny postavy chceme inspirovat další nadšence. Proto si ceníme všech, kteří jsou hrdí na své výsledky a jsou ochotní je všem ukázat.

Váš trenér online,
Tomáš Jehlička
Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack