Rok 2012 a co dál?

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 23. prosince 2011 | Kategorie Ostatní

Poslat e-mailem

Rok 2012 a co dál?

Blíží se nám konec roku a řadu z vás bude určitě zajímat, co mohou čekat v následujícím roce za novinky v rámci prodloužení či zakoupení VIP členství na těchto stránkách. Nicméně než se do toho pustím, chtěl bych vám všem popřát poklidné prožití vánočních svátků. Dále bych chtěl poděkovat všem členům za jejich dotazy a podněty v Diskusi, protože to znamená, že se řídíte tím, co zde s Jakubem doporučujeme.

Teď ale k tomu, co nás čeká v roce 2012. Nejdůležitějším datem bude 21. prosinec, kdy má nastat konec světa. Protože tento den vychází na pátek, nebudou ti, kdo trénují pondělí, středa a pátek, nijak ochuzeni. Jestli ovšem trénujete v úterý, čtvrtek a sobotu, mám pro vás blbou zprávu – o sobotní trénink pravděpodobně přijdete...

Neházejte ale flintu do žita, pokusíme se vám to ale s Jakubem vynahradit těmito novinkami:

Nový vzhled

I když se mi na začátku zdál současný vzhled stránek zajímavý a v podtextu vystihoval to, co se zde snažím prezentovat (fakt, že ke změně postavy je zapotřebí značného úsilí, že krátkodobá změna jídelníčku nikam nevede a že vám nepomůže žádná zázračná pilulka), po roce se mi trochu okoukal. Nechte se tedy překvapit, s čím přijdeme tento rok.

Chcete-li se na změně stránek také podílet a přispět svými myšlenkami k dotvoření budoucího vzhledu, pošlete mi své nápady na tento email: info@trener-online.cz.

Nový obsah

Momentálně pro vás dokončujeme dva nové tréninkové plány, které brzy spatří světlo světa. První plán má název Advanced Muscle Boost a je zaměřen na rozvoj síly, svalové hmoty a výbušnosti. Jedná se o komplexní plán, který rozvojem síly a výbušnosti podpoří právě růst svalů. Jestliže vaše síla dosud stagnovala, pak s tímto plánem překonáte veškeré překážky. Možná si říkáte, že přeháním, ale z jedné naší studie vyšlo, že průměrný nárůst maximální síly účastníků studie byl 238,56%. Účastníci současně nabrali 17,88 kg svalů a spálili 5,13 kg tuků. (Jen doufám, že jsme se nikde nepřepočítali..)

Druhý plán pojmenovaný Keep It Fit odráží naší snahu o dosažení vašich trvalých výsledků při spalování tuků. Zaměřili jsme se na to, že různorodost tréninku je to, co lidi baví. Jestliže totiž dosáhnete uspokojivých výsledků a říkáte si, co teď? Nechce se vám přestat, protože vás pohyb začal bavit a navíc máte chuť zkoušet nové věci. Proto jsme se soustředili především na pestrost tréninků, aby vás tréninky jen tak neomrzely.

Další netypické cviky

Protože s Jakubem pracujeme také na přípravě dlouhodobého seriálu dvouměsíčních tréninkových plánů, hodláme rozšířit stávající videodatabázi cviků, jelikož nás její aktuální výběr začíná limitovat.

Díky těmto dvouměsíčním plánům budete mít pravidelný přísun nových metod, které se nám v praxi osvědčily.

Recepty

Všichni víme, jak se nám mohou některá jídla znechutit, když je jíme pořád dokola. Proto vám budeme servírovat recepty na chutná a zdravá jídla. S tím souvisí i další zamýšlené změny.

Nové funkce

Samozřejmě je také nutné zapracovat na Profilu, který obohatíme o kompletní editace jídelníčků a zpřehledníme ho. A abyste získali úplný přehled o svém pokroku v rámci tréninku, rozšíříme Profil o přehled plánů.

Závěr

Ještě jednou bych rád poděkoval všem členům za jejich přízeň. Pevně věřím, že vám tento web otevřel nové možnosti v oblasti tréninku, stravy i motivace, pomohl vám ke změně a to vše se odrazilo i na vašem vzhledu!

Všem přeji hezké svátky, v roce 2012 jen to dobré a ať se vám splní všechny vaše cíle. Hlavně s jejich stanovením nečekejte do 1.1.2012 – samy víte, jak to dopadá s novoročními předsevzetími. Stanou se z nich sny, které se vám nikdy nesplní...

Zajímalo by mě, co si myslíte o novinkách pro nadcházející rok, a jestli je něco, co jsem nezmínil, a rádi byste na stránkách viděli, pak mi to napište do komentářů. Díky všem ;-)

Začněte nový rok ve vysokém tempu!

Váš trenér online,
Tomáš Jehlička

Poslat e-mailem

Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack