Maximalizujte své výsledky - spalujte tuky!

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 7. listopadu 2011 | Kategorie Spalování tuků

Maximalizujte své výsledky - spalujte tuky!

V minulém článku o maximalizaci výsledků jsem psal o důležitosti nabírání čisté svalové hmoty. Především o tom, jak je nesmírně důležité nic neuspěchat. Že musíte mít přehled o tom, co tvoří vaše váhové přírůstky. Jak rychlý svalový růst je možné očekávat a taky jsem uvedl praktické rady, jak budovat pouze čistou svalovou hmotu bez tuku.

Dnes se ovšem budeme bavit o spalování tuků. Konkrétně o tom, jak shodit více než 20 kg podkožního tuku. Ukousnout si totiž takto velké sousto naráz je příliš náročné, a přesto tak mnoho lidí učiní. Proto musíte vědět, jak správně začít, chystáte-li se na takovou změnu. Věřte tomu nebo ne, ale drtivá většina lidí s nadváhou udělá chybu právě na začátku.

Hodláte-li se pustit do takového úkolu, pak čtěte dál a neopakujte stejnou chybu jako ostatní!

Celý článek: Maximalizujte své výsledky - spalujte tuky!

Poslat e-mailem

Quick Fit - buďte fit rychle!

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 17. října 2011 | Kategorie Spalování tuků

Quick Fit - buďte fit rychle!

Během letních prázdnin zde na stránkách přibyly dva nové tréninkové plány Home Warrior a Quick Fit. Kromě toho, že k jejich odcvičení vám postačí jen dvě jednoručky, samotný trénink trvá v obou případech necelou půlhodinku. Oba tréninkové plány byly tedy vytvářeny s ohledem na maximální časovou úsporu, ale nikoliv na úkor efektivnosti.

Dnes trochu více rozeberu plán Quick Fit. Začal bych tím, co si představit pod větou: „Buďte fit rychle!“? Kdo je fit? A co znamená rychle? To je za týden? Za měsíc?

Přestože rychlost, s jakou tělo dokáže pálit tuk, je značně individuální, lze obecně říct, že zhubnout 1 kg za týden je dost. Záměrně píšu zhubnout, protože do toho patří jak úbytek tuku, tak i ztráta svalové hmoty. Vaším cílem by ale měl být pouze úbytek tuku. V takovém případě je tempo půl kila tuku za týden ideální z hlediska rychlosti a vlivu na vaše zdraví. Pokud byste postupovali tímto tempem v průběhu celého plánu, zbavili byste se rovných 8 kilo tuku. Takové množství podkožního tuku změní postavu každému a díky lepší kondici, větší síle a menšímu podílu tuku budete o 100% více fit než na začátku!

Celý článek: Quick Fit - buďte fit rychle!

Poslat e-mailem

Revoluce ve spalování tuků

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 3. května 2011 | Kategorie Spalování tuků

Revoluce ve spalování tuků

V dnešní době se každý snaží bojovat s nadbytečným podkožním tukem ale bohužel neúspěšně. Když pomineme veškeré diety a experimenty spojené se stravou, většinu z nás napadne při spalování tuků určitá forma kardio cvičení. Pod pojmem kardio cvičení si představte delší fyzickou aktivitu nízké až střední intenzity, kdy po celou dobu udržujeme stejnou intenzitu cvičení, případně stejnou tepovou frekvenci. Klasickým příkladem je hodina aerobiku, jízda na kole, spinning, jogging nebo plavání.

Přestože kardio bylo fenoménem 80. a 90. let, lidé se stále domnívají, že se jedná o ten nejúčinnější způsob odbourávání přebytečných tuků. Ještě že to tak není, protože znám lepší způsob využití svého času, než trávit hodiny klusáním po lesích. Pokud vám dlouhé hodiny joggingu lezou krkem a výsledky vůbec neodpovídají vaší snaze, pak čtěte dál.

Celý článek: Revoluce ve spalování tuků

Poslat e-mailem

Jak si udržet svaly ve fázi spalování tuků

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 17. března 2011 | Kategorie Spalování tuků

Jak si udržet svaly ve fázi spalování tuků

Toto téma by mělo zajímat nejen muže ale i ženy, protože ztrátou svalů utrpí jejich pokrok při spalování tuků. Existuje zde řada protichůdných názorů, co je bráno za přijatelnou míru ztráty svalové hmoty a také ohledně efektivních metod při odbourávání tuků.

Jedním z nejrozšířenějších tvrzení je, že posilováním s menší váhou a vyšším počtem opakování skvěle vyrýsujete postavu.

Pro úplného začátečníka to zprvu bude fungovat, ale pokud posilujete delší dobu a střídáte fáze nabírání a rýsování, pak je to přesně ten důvod, proč se stále vypadáte plus mínus stejně.

Dnes se dočtete, jakých zásadních chyb se dopouští drtivá většina lidí ve fázi rýsování a jak upravit svůj trénink a stravu, abyste se zbavovali pouze přebytečných tuků.

Celý článek: Jak si udržet svaly ve fázi spalování tuků

Poslat e-mailem

Jak shodit 15 kg během krátké doby

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 31. ledna 2011 | Kategorie Spalování tuků

Jak shodit 15 kg během krátké doby

Když se svými klienty sestavuji plán na přeměnu jejich postavy, ptám se jich nejprve: „Čeho byste chtěli dosáhnout? Jaký je Váš cíl?“

Častou odpovědí je pak: „Chtěl/a bych zhubnout 10 až 15 kilo, a pokud možno rychle.“

Abych se ujistil, že správně rozumím požadavku, ptám se ještě jednou: „Takže Vám jde o to, abyste vážil/a o 10 až 15 kilo méně?“

Reakcí je nejprve trochu nechápající pohled, proč se ptám znovu na to samé, ale pak odvětí: „Ano, chci vážit o 15 kilo méně.“

Na chvilku se zamyslím a pak povídám: „Pokud jde tedy pouze o hmotnost, vím o jedné radikální metodě, jak toho rychle docílit.“

Celý článek: Jak shodit 15 kg během krátké doby

Poslat e-mailem

 
Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack