Stále nevíte, co nadělit pod stromeček?

Autor: | Datum: 10. prosince 2013 | Kategorie Ostatní

Poslat e-mailem

Stále nevíte, co nadělit pod stromeček?

Pár týdnů zpátky jsem dal dohromady 7 možností, čím obdarovat jakéhokoliv nadšence do posilování nebo nějakého sportu. Dnes budeme pokračovat další dávkou zajímavých tipů, které zaručeně potěší. ;-)

Jestliže ještě rozmýšlíte a váháte, snad najdete potřebnou inspiraci.

Nyní je skoro poslední týden učinit rozhodnutí, pokud nespoléháte na doručení 23.12. I když i tuto možnost pro vás mám!

TRX závěsný systém

TRX cvičení kdekolivZkratka TRX představuje spojení slov “Training Resistance Execise” a jedná se o extra pevné popruhy, se kterými můžete provádět nepřeberné množství cviků.

Opravdu! Záleží jen na vaší fantazii a silových možnostech. Princip tréninku se pak opírá o posilování s vlastní vahou, jehož intenzitu měníte především sklonem těla vůči zemi. Na své si přijde jak začátečník tak ostřílený cvičenec.

Přestože se jedná o super nástroj, který využijete doma, venku nebo na cestách, mám k němu jednu podstatnou výhradu. Vzhledem k tomu, že v balení je nastavitelný popruh s 2 madly, karabina a závěšení do dveří, proč mám za kus látky platit 2500 Kč?

Proto bych vám doporučil podobně funkční alternativu: gymnastické kruhy a k nim stropní hák nebo hrazdu. Ty vyjdou samostatně okolo 1000 Kč, což je přijatelné.

Pořádná hrazda

Kvalitní hrazda s různými úchopyKdyž je řeč o hrazdě, musím zdůraznit, že to je základ domácího posilování. Pokud se tedy chcete vypracovat, získat sílu a zpevnit své tělo, hrazdu si zkrátka kupte.

Mě už slouží spoustu let a tak trochu lituju, že jsem tehdy nevybral opravdu univerzální hrazdu, jako je ta na obrázku vlevo. Lze jí umístit na strop nebo zeď a nabízí několik různých úchopů, a to časem jednoznačně oceníte. Navíc v kombinaci s TRX systémem (nebo gymnastickými kruhy) je to skoro vše, co potřebujete k posilování doma.

Pro ty, kdo nesouhlasí, mrkněte na článek ZDE a zkuste si nejprve náročné cviky s vlastní vahou.

Kvalitní doplňky výživy

Nabírací a spalovací balíčekNezapomeňte, že jádro úspěšné přeměny postavy a sportovního úspěchu je vždy na straně tréninku a vyváženého jídelníčku. Na druhou stranu jsou případy, kdy suplementy mají v jídelníčku své místo.

Jednak v době okolo tréninku z důvodu snadné stravitelnosti a rychlého doplnění potřebných živin. Dále také během nabitého dne díky jejich okamžité přípravě.

Navíc máte-li problém s pravidelným stravováním, je kvalitní náhrada jídla v podobě Burnout Fuelu ideální rychlou svačinou.

Na našem eshopu máte stále možnost využít našeho spalovacího balíčku a nabíracího balíčku za zvýhodněnou cenu do 13.12.!

Funkční trička Voxx

Funkční trika Voxx APDůvody, proč zvolit funkční trička Voxx jsou hned dva! Za prve jde o českou značku společnosti BOMA. Co je ale podstatnější, tyto trika jsou prodyšná, odolná a díky iontům stříbra omezují zápach potu. Konkrétně ta poslední věc mě opravdu překvapila, protože jsem čekal, že jde pouze o trapný reklamní trik: “Ionty stříbra...to určitě.” Mýlil jsem se - ono to opravdu funguje!

(pokud ale máte odér pyžmoně, nepomůže vám ani stříbrný skafandr…)

Navíc většina výrobců se ohání líbivými materiály, jako je Coolmax, Dri-FIT nebo ClimaLite. Většinou jde ale jen o obyčejný polyester. Proto koukejte raději po polyamidu, který je ze všech materiálů nejpevnější a nejdéle vydrží. Krom toho se do popředí dostávají i trička z bambusu, která jsou velmi pohodlná a také odolná proti zápachu.

Kolekci triček Voxx “AP” mohu vřele doporučit a jistě budete spokojeni. Při koupi můžete využít slevu 7% s kódem TO007 při nákupu ZDE.

VIP členství pod stromeček

VIP členství na Trener-onlineNa začátku jsem se zmínil, že uvedu i dárek na poslední chvíli a tady je!  Zakoupením VIP voucheru můžete svým blízkým darovat členství na stránkách Trener-online.cz. Při platbě kartou to stihnete na poslední chvíli.

Je to jednoduché! Po zakoupení VIP voucher vytisknete a darujete ho. Obdarovaný při registraci zadá unikátní kód uvedený na voucheru a během vánočních svátků může sbírat cenné informace do novoroční přeměny postavy!

Chcete-li si členství pořídit pro sebe, vyberte si přímo VIP členství.

NYNÍ navíc získáte členství s jedinečnou slevou 1000 Kč při zadání kódu VANOCE.

(sleva platí při koupi Členství i Voucheru a trvá až do 23.12. Tak šťastné a veselé!)

Power Wheel kolečko

Power WheelTahle věcička sice nebude stěžejní součástí každého tréninku, ale jako doplněk nemá chybu! Můžete díky ní posílit současně hrudník a střed těla nebo hamstringy, zadek a záda.

Celkově jde o velmi povedené rozšíření klasického posilovacího kolečka a lze s ním oživit každý trénink rekreačního i profesionálního sportovce!

Snad vás tento článek inspiroval k tomu, co nadělit pod stromeček. Doufám, že se bude dotyčnému líbit.

Další tipy na dárky pište do komentářů - díky!

Váš trenér online,

Tomáš Jehlička

Jedinečná sleva na Trener-online

Poslat e-mailem

Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack