Velká soutěž v přeměně postavy!

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 10. září 2012 | Kategorie Spalování tuků

Poslat e-mailem

Velká soutěž v přeměně postavy!

Pomalu končí prázdniny a většina lidí se vrací do práce nebo do školy. Přestože se tam nikomu nechce, zkuste si na tom najít nějaká pozitiva.

Třeba to, že máte pevný harmonogram. Dalším plusem je, že vás nebude tolik lákat schladit se pár kouskama na zahrádce nebo to, že přes podzim, zimu až do léta jen tak někdo neuvidí vaše tělo a to víc ostatní můžete překvapit tím, jak jste na sobě zapracovali!

Zima vs. léto

Vždy mi bude bližší léto než zima a vždy se budu raději potit ve vedru než se třást zimou. Jedna věc se zimě ale nedá odepřít. Je to nejlepší období na přeměnu postavy a speciálně na nabírání svalové hmoty.

Od října do března máte k dispozici dlouhých 6 měsíců, které když věnujete jednomu jedinému cíli, pak výsledek bude ohromující!

Podmínky a pravidla

Tentokrát soutěž nebudu omezovat pouze pro členy stránek Trener-online.cz a stejnou příležitost budou mít i uživatelé Cviceni-doma.cz. Přihlásit se může v podstatě každý, kdo má velké odhodlání a touhu zvítězit. ;-)

Jak se přihlásit?

Od 10.9.12 do 23.9.12 23:59:59 můžete posílat své žádosti o účast. Jestliže pošlete žádost minutu po půlnoci 24.9.12, pak se neslituji a nepřimhouřím oko, protože 14 dní je dostatečná doba.

Přihlášku mi pošlete ve formě emailu na: info@trener-online.cz, do kterého uveďte:

  • křestní jméno
  • důvod, proč se hlásíte do soutěže
  • cíl, kterého byste chtěli dosáhnout
  • podle čeho se řídíte/cvičíte: TO.cz, CD.cz nebo jiný zdroj
  • údaj z váhy a procento podkožního tuku (případně obvod pasu)
  • a aktuální fotku (ať není rozmazaná a je ve slušné kvalitě)

Jak to bude probíhat?

Jakmile odešlete přihlášku, jste zařazeni do soutěže a můžete se do toho opřít a makat na sobě. Počítám, že zájemců bude hodně, ale i tak rád bych s účastníky udržoval kontakt prostřednictvím emailu, abyste neztráceli motivaci. ;-)

Samozřejmě veškeré úsilí bude na vás a vše, co do toho dáte, se vám na konci projeví!

Kdy to skončí?

Oficiální deadline je 24.3.2013 23:59:59, takže za více než 6 měsíců! Slibuju si od toho, že těm odhodlaným se povede opravdu radikální přeměna postavy.

Konečné fotky spolu s dosaženým cílem a údajem o váze a podkožním tuku (případně obvodu pasu) zasílejte opět na: info@trener-online.cz mezi 11.3.13 a 24.3.13. Fotky soutěžících zaslané po 24.3.2013 23:59:59, nebudou zařazeny do posouzení. Proto je raději pošlete pár dní s předstihem...

Vyhodnocení

Do 7.4.13 by se zaslané přeměny vyhodnotily a podle počtu se 3, 5 nebo i 10 soutěžících zařadí do vašeho hodnocení, které bude probíhat na Facebooku zhruba týden od zveřejnění. My do toho nebudeme nijak zasahovat a vaše preference se ukáží. Přeměna s nejvíce „Like“ se stane vítězem.

Budeme se snažit odměnit téměř každého, kdo dosáhne slušné přeměny postavy, zašle nám své fotky a bude souhlasit s jejich zveřejněním. Hlavní odměnou by měla být samozřejmě lepší postava, ale to nebude všechno.

Ceny

1. Ceny v hodnotě 3.000 Kč

2. Ceny v hodnotě 2.500 Kč

3. Ceny v hodnotě 2.000 Kč

4.-10. Ceny v hodnotě 500 Kč

Do soutěže budou zařazeny jednak VIP členství, pro ty, kteří je ještě nemají a měli by o ně zájem a dále produkty z našeho e-shopu, který hodláme spustit. V podstatě si každý může vybrat to, co bude aktuálně nejvíce potřebovat a chtít!

Na nic nečekejte!

Řada lidí mi po skončení první soutěže psala, že by se ráda také zúčastnila, takže nyní máte příležitost. Doufám, že se přihlásí co nejvíce lidí a bude to velká akce!

Tento článek můžete poslat samozřejmě i dalším známým nebo kamarádům, kteří by mohli mít zájem. Článek můžete sdílet i na Facebooku prostřednictvím Treneronline.cz! ;-)

Váš trenér online,
Tomáš Jehlička

Poslat e-mailem

Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack