Výsledky soutěže přeměna postavy 2012/13

Autor: Tomáš Jehlička | Datum: 15. dubna 2013 | Kategorie Motivace

Poslat e-mailem

Výsledky soutěže přeměna postavy 2012/13

Včera bylo ukončeno Facebookové hlasování soutěže v přeměně postavy. Tentokrát jsme rozšířili možnost účasti i pro uživatele stránek Cvičení doma a i díky tomu se do soutěže přihlásilo přes 120 lidí. To považuji za poměrně vysoké číslo. Všichni účastníci poslali své počáteční foto, váhu, míry a napsali, čeho by rádi dosáhli.

Pochopitelně ne všichni vydrželi ve svém úsilí až do konce. Během soutěže se mnozí omluvili, že pro ně soutěž končí. Byla zde řada velmi nadějných případů, které zastavilo zranění - to je velká škoda a samotného mě to mrzelo. Jiným, těch byla většina, chyběla potřebná sebedisciplina.

Sebedisciplina je jedna z klíčových vlastností v cestě za úspěchem. Jde o to, že se dokážete přinutit dělat to, co máte dělat, i když vám to nechce dělat! - několikrát si toto nahlas zopakujte a v klíčových momentech si uvědomte, že tohle dělí vítěze a poražené...

1. místo - David (435 hlasů)

David původně začínal právě na mé prvotní stránce cviceni-doma.cz. Při soutěži se však už řídil vlastním plánem. Do soutěže se hlásil kvůli podpoře motivace, která mu jistě ani tak nechyběla. Během celé soutěže mi poslal jen 2 maily - s úvodní fotkou a krátkým odstavcem, proč se hlásí a druhý na konci s konečnými fotkami.

Trávením času před PC můžete získat spoustu informací. Možná se vám zvětší hlava, ale objem bicepsů asi těžko...

Na začátku měl David 69 kg - na konci 71 kg. Vzhledem k tomu, že zůstal slušně vyrýsovaný i na konci, soudím, že má 2 kila svalové hmoty k dobru. Počítám, že také dodržel svůj původní záměr během soutěže nevyužívat žádné proteiny, sacharidy, kreatin nebo jiné suplementy.

Přeju Davidovi další budoucí úspěchy a posílám gratulace k prvnímu místu! :-)

2. místo - Petr B. (400 hlasů)

Petr před a poDlouho to vypadalo, že Petr soutěž ovládl a stane se vítězem. Nakonec skončil o chlup na skvělém druhém místě. Petra hnala kupředu především motivace ukázat ostatním, jaký cílevědomý dříč se v něm skrývá.

Petrovo cvičení se skládalo z intervalového tréninku a P90X, což je drsnější verze cvičení na doma. Trénoval 6x týdně a dost zapracoval i na své stravě. Zaměřil se více na příjem proteinů z běžné stravy. To ho udržovalo sytého a přitom spaloval tuk. Během soutěže navíc prodělal angínu, což ho jistě dost zabrzdilo v pokroku, protože musel na 2 týdny vysadit trénink.

Do svého harmonogramu zapracoval i různé rady z těchto stránek a hodně si načetl o tréninku a stravě. Ve škole se ho začala řada lidí vyptávat na to, co jíst a jak cvičit.

Z mého pohledu prodělal Petr tzv. kompletní přeměnu - změnil nejen to, jak vypadá ale i svůj pohled na svět okolo sebe, k čemuž mu samozřejmě gratuluju! ;-)

3. místo - Zbyněk (280 hlasů)

Zbyněk před a poNa třetí místo se v závěru propracoval Zbyněk, který na začátku vážil 82,2 kg a měl obvod pasu 98 cm. V jeho případě byly jistě náročnější podmínky než Petra a Davida, kteří ještě oba studují. Neříkám, že škola občas není záhul. Nedá se to ale srovnávat s tím, když člověk pracuje na 3 směnný provoz, má rodinu a staví domek, což byl právě Zbyňkův případ. Za to mu patří velké uznání a obdiv!

Zbyněk se neřídil žádným speciálním plánem. Jednoduše dělal, co ho baví, sbíral informace různě z internetu a do ničeho se nenutil. Jeho původní motivací bylo hlavně sebepoznání, zdali vytrvá v soutěži až do konce.

Nepochybuji, že se o sobě Zbyněk leccos dozvěděl. Krom toho se dostal na váhu 73,4 kg a obvod pasu 83,5 cm.

Nejen za to patří Zbyňkovi velká gratulace! :-)

4. místo

Stačilo málo a na 3. místě mohl být Petr Pos., který hodně zmohutněl a chybělo mu trochu vyrýsování. Celkově Petr trénoval 4x týdně, takže ještě je možnost přidat a dopracovat to k výsledku hodnému vítězi soutěže!

5. místo

Na pátém místě skončil Pavel, který je členem zde na stránkách Trener-online. Pavla bohužel hodně zabrzdily přípravy na zakončení vysoké školy, které naštěstí dopadly úspěšně! Gratulace k hezkému pátému místu pane inženýre a hodně zdaru v dalším zlepšování výkonů! ;-)

6. místo

Matěj si umístil na 6. místě, které se řídil radami z různých zdrojů spolu se stránkami Trener-online.cz. Matěj cvičil hlavně s vlastní vahou těla, postupně přidával série a trénink tím nabíral na náročnosti. Také se mu podařilo překonat pár slabých chvil, kdy by radši skončil. O to víc si teď svého úspěchu cení! Gratuluju a držím palce v dalším sebepoznání. :-)

7. místo

Katka cvičila podle plánů na mých stránkách cviceni-doma a nakonec si cvičení velmi oblíbila. Ve své přeměně chce i nadále pokračovat, protože jí ustaly bolesti kloubů a cítí se mnohem lépe. Její okolí si změny také všimlo a podpořilo jí v její snaze. Tak ať Ti to Katko dlouho vydrží - gratuluju k sedmému místu!

8. místo

Na 8. místě skončil Standa, který byl pro mě velkým překvapením. Do soutěže se přihlásilo hodně lidí podobných Standovi, ale ani jeden z kategorie +100 kg neuspěl. Stejně jako ostatní musel překonat počáteční nástup do cvičení, který je asi největší překážkou. Nyní nepochybuji, že bude Standa pokračovat v tom, co začal a dostane se na svou vysněnou váhu! Hodně úspěchu a gratuluji k osmému místu!

9. místo

Jirka se umístil nakonec na 9. příčce, což myslím neodpovídá jeho skutečnému výsledku. Pokud by na konečné fotce nebyl šikmo natočený, vyznělo by to myslím lépe, ale kdo ví. Jirka na sobě každopádně hodně zapracoval a i díky stránkám Trener-online se dostal na 120 kg na dřep, 140 kg na mrtvolu a 76 kg na bench. Mimochodem to nejsou jeho maxima... Nejen za to mu patří velká gratulace! ;-)

10. místo

Do první desítky se vešla i Ivana, která kompletně změnila svůj pohled na úsilí nutné k přeměně postavy. Věřila, že si musí vše odpírat, hladovět a dřít každý den, aby bylo vůbec něco vidět. První 3 měsíce cvičil jen 3x týdně a pak teprve přidala intervalový trénink. Šlo to tedy poměrně hladce. Večer vyměnila brambůrky za mandle, rohlíky za vločky a naučila se jíst menší porce. Maminka Ivana si samozřejmě také zaslouží gratulace, protože dokázala, že i po porodu lze svou postavou změnit k lepšímu. :-)

Kdo z vás by tohle nezvládl ???

Shrnutí celé soutěže

Jsem přesvědčený, že tato soutěž splnila svůj účel. Hodně lidí tím získalo prvotní impulz a začlo se sebou něco dělat. I když nedosáhli tak vysoko nebo dobrovolně odešli ze soutěže, jejich vlastní soutěž určitě neskončila.

Samozřejmě je velké plus, že se o tom dozvědělo hodně lidí, kteří už nyní s nadšením očekávají další kolo soutěže. Z toho mám velkou radost, protože v dalším kole soutěže čekám další nárůst účastníků!

Nejdůležitější ale je, že pro řadu účastníků to znamenalo změnu životního stylu ke zdravějšímu, silnějšímu, spokojenějšímu a sebevědomějšímu JÁ! ;-)

Tak co? Dokážete to taky ???

Váš trenér online,
Tomáš Jehlička

Poslat e-mailem

Co nabízí VIP členství?
Co znamená VIP členství?
Členská karta
Trener-online členská karta
Získejte 2 e-booky ZDARMA
Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při budování svalů.

Jak se těchto chyb vyvarovat!

Získat e-book
ZDARMA

Dozvíte se:

Největší chyby při spalování tuků.

Jak se těchto chyb vyvarovat!


Poslední články
Členové právě cvičí
Partneři
Gopay
Gorilla RAW Protein - proteinový matrix pro rychlou regeneraci Gorilla Burnout Fuel - Kvalitní náhrada pevného jídla Gorilla Workout Fuel - Gainer pro intenzivní tréninky Foam Roller Grid - Revoluční pěnový válec pro masáž a uvolnění

Cvičení doma - začít může každý    Jazykové studio Bon-mot.cz    Beautis - systém pro řízení kosmetického salonu
Gorilla Fitness eshop    Gorilla Workout Fuel - hardcore gainer    Gorilla Burnout Fuel - náhrada pevného jídla
Gorilla RAW Protein - účinný proteinový matrix    The GRID Foam Roller - masážní pomůcka

Data byla úspěšně odeslána.
Opravdu chcete plán smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete vybrané cíle smazat?
Opravdu chcete jídelníček smazat?

Doporučit e-mailem

Pro: (e-mailová adresa)
Od: (e-mailová adresa)
Poznámka

Klikněte na cíl pro jeho přidání

office crack